Zarządzanie aktywami w motoryzacji (asset management) // 21.11.2012

W dniu 21 listopada 2012 roku w siedzibie Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej odbyło się spotkanie warsztatowe, którego tematem przewodnim była problematyka zarządzania aktywami w przemyśle motoryzacyjnym. Prelegenci oraz zaproszeni eksperci przedstawili swoje doświadczenia i rekomendacje dla sektora motoryzacji w omawianym zakresie.

Zapisz się

Nanotechnologie w sektorze motoryzacji // 07.11.2012

W dniu 7 listopada 2012 roku w siedzibie Instytutu Badań i Rozwoju Motoryzacji BOSMAL w Bielsku-Białej odbyło się spotkanie warsztatowe pt. "NANOTECHNOLOGIE W SEKTORZE MOTORYZACJI".
Podczas spotkania uczestnicy przedstawili swoje spostrzeżenia oraz ofertę w zakresie możliwości wykorzystania nanotechnologii w polskiej motoryzacji. Dyskusja dotyczyła również współpracy sfery nauki i biznesu, a przede wszystkim potencjalnych obszarów, w których możliwa byłaby realizacja wspólnych projektów tych dwóch środowisk.

Materiały ze spotkania dostępne są w zakładce Materiały.

Zapisz się

Nowe technologie i aplikacje dla przemysłu motoryzacyjnego // 13.11.2012

W dniu 13 listopada 2012 roku w Centrum Targowo-Wystawienniczym EXPO SILESIA w Sosnowcu odbyło się spotkanie warsztatowe poświęcone możliwościom wykorzystania nowych technologii w branży motoryzacyjnej. Uczestnicy spotkania mieli również możliwość bezpłatnego uczestnictwa w odbywających się w tym czasie  na terenie Centrum EXPO SILESIA Targach Robotyzacji i Automatyzacji w Przemyśle ROBOT Show, 5. Targach Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlast EXPO, a także targach HAPexpo oraz OILexpo. 

Materiały ze spotkania dostępne są w zakładce Materiały.

Zapisz się

Robotyka i automatyka w przemyśle motoryzacyjnym // 14.11.2012

W dniu 14 listopada 2012 roku w Centrum Targowo-Wystawienniczym EXPO SILESIA w Sosnowcu odbyło się spotkanie warsztatowe poświęcone tematyce robotyki i automatyki we współczesnym przemyśle motoryzacyjnym.

Uczestnicy spotkania mieli również możliwość bezpłatnego uczestnictwa w odbywających się w tym czasie  na terenie Centrum EXPO SILESIA Targach Robotyzacji i Automatyzacji w Przemyśle ROBOT Show, 5. Targach Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy RubPlast EXPO, a także targach HAPexpo oraz OILexpo.

Materiały ze spotkania dostępne są w zakładce Materiały.

Zapisz się

Instrumenty wsparcia sektora MSP w województwie śląskim // 18.05.2012

W dniu 18 maja 2012 roku w Centrum Targowo-Wystawienniczym EXPO SILESIA w Sosnowcu odbyło się spotkanie warsztatowe poświęcone możliwościom wykorzystania środków Unii Europejskiej na rozwój branży motoryzacyjnej w województwie śląskim. Uczestnicy spotkania wzięli również udział w organizowanych na terenie Centrum EXPO SILESIA targach motoryzacyjnych AUTO MOTO SHOW.

Materiały ze spotkania dostępne są w zakładce Materiały.

Zapisz się